Sartlar ve Kosullar

Turk Seed Resim Barindirma hizmetleriyle ilgili kullanim kosullari ve telif ihlali bilgilendirmesi

Temel Bilgiler

Tüm kullanıcılar en az 13 yaşında olmalı ve image-turkseed.com hizmetini yasadışı veya yetkisiz amaçlarla kullanmamayı kabul etmelidir. Tüm kullanıcılar, çevrimiçi davranışlarla ilgili yerel yasalara ve telif hakkı yasalarına uymayı kabul etmelidir. image-turkseed.com kişisel kullanım için tasarlanmıştır ve herhangi bir ticari kullanım kesinlikle yasaktır. Tüm kullanıcılar image-turkseed.com hizmetlerini, telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yasaları ihlal etmek için kullanmamalıdır. Herhangi bir ihlal, image-turkseed.com adresinin IP Adresiniz için kaydettiği tüm dosyaların derhal silinmesine neden olacaktır.

Tüm kullanıcılar image-turkseed.com’u kendi riskleri altında kullanır, kullanıcılar image-turkseed.com’a yüklenen dosyaların özel olmadığını, başkalarının görüntülemesi için görüntülenebileceklerini anlar ve image-turkseed.com kullanıcıları bu görüntüyü anlar ve kabul eder - Web sitesinde yayınlanan içerikten turkseed.com sorumlu tutulamaz ve yine de bu tür materyallere maruz kalabilirsiniz ve image-turkseed.com hizmetini kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır..

Kosullar

- image-turkseed.com hizmetini herhangi bir sebeple, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.
- Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır.
- Herhangi bir zamanda herhangi bir sebeple herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımız saklıdır.
- Kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçeriği içeren İçeriği ve hesapları kaldırma, ancak zorunluluğu yoktur, yasadışı, saldırgan, tehdit edici, hakaret içeren, hakaret içeren, müstehcen veya başka türlü sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Kullanım Koşullarını ihlal edebileceğiz.
- Bir kullanıcının ikonları, gülen yüzleri, arkadaş simgelerini, forum avatarlarını, forum rozetlerini, forum imza resimlerini veya web sitesi tasarımı için diğer grafikleri barındırmak için image-turkseed.com adresini kullandığı tespit edilirse, tüm resimleriniz kaldırılır.

Telif Hakki Kurallari

image-turkseed.com, 'kullanıcıları tarafından yüklenen resimler üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı olmadığını iddia ediyor.

image-turkseed.com, alınan tüm telif hakkı ihlali hak taleplerini gözden geçirecek ve bu tür yasalara aykırı olarak yüklediği veya dağıtıldığı bulunan dosyaları kaldırır. Geçerli bir iddiada bulunmak için, image-turkseed.com adresine aşağıdaki bilgileri vermelisiniz:

- Telif hakkı sahibinin veya onun adına işlem yapmaya yetkili kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
- İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın açıklaması;
- Hak ihlalinde bulunan materyalin tanımı ve image-turkseed.com adresinin materyali bulmasına izin verecek kadar makul bilgiler;
- Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresinizi içeren iletişim bilgileriniz;
- Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanunu tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanca sahip olduğunuza dair bir beyan; ve
- Bildirimde yer alan bilgilerin doğruluğunun ve şahitlerin acı ve cezaları altında, telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu beyan eder.

Kotuye kullanim BILDIRMEK icin tiklayin.